Nowe zlecenie od zaraz do samotnej pani!

Opis stanowiska

Do opieki jest samotna pani 84 lata, 160 cm, 80 kg, ma 4. grupę pielęgnacyjną; cierpi na demencję (nieagresywna, bywa zdezorientowana), nadciśnienie i częściową inkontynencję (nosi wkładki). Porusza się z pomocą balkonika. Trzeba ją myć i ubierać, pomagać przy wstawaniu z łóżka. Nie ma transferu. Nosi aparat słuchowy. Pani wstaje ok. 7:30, a kładzie się spać ok. 21:00

Seniorka mieszka sama w dużym domu. Chętnie wychodzi na spacery, gra w memory i chińczyka, lubi rozmawiać. Do dyspozycji jest winda na schody, krzesełko toaletowe, krzesełko prysznicowe.

Ponadto opiekunka prowadzi gospodarstwo domowe – pierze, sprząta, gotuje, prasuje, robi zakupy (rodzina pomaga przy dużych zakupach).

Opiekunka ma do dyspozycji rower, 10 min drogi od domu są pierwsze sklepy. Dla opiekunki jest własny pokój, WC i internet.

Wymagania stanowiska

* gotowość do długotrwałej współpracy,
* doświadczenie w opiece mile widziane,
* referencje mile widziane,
* gotowość do wyjazdu na 6 Tygodni
* znajomość j. niemieckiego na poziomie B1

Oferujemy

  • umowa zlecenie
  • możliwość pracy na Gewerbie lub własnej działalności gospodarczej
  • organizacja i pokrycie kosztów przejazdu
  • pokrycie kosztów za test na COVID
  • całodobowy kontakt z pracownikiem firmy

Prosimy o wyrażenie zgód