Praca - Magazynier - Szczecin Gumieńce

Opis stanowiska

Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób ze Szczecina do pracy na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU

Numer ref: DE/04/23

Opis stanowiska:

  • załadunek i rozładunek towaru, przyjęcia dostaw
  • kontrola stanów magazynowych
  • komplementacja materiału na produkcję
  • przygotowanie wysyłek do klientów zewnętrznych
  • dbanie o prawidłowy przebieg dokumentacji magazynowej

Wymagania stanowiska

  • uprawnienia na wózki widłowe
  • dokładność, rzetelność w powierzonych zadaniach
  • wykształcenie średnie

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie (UoP)
  • pracę jednozmianową – 08:00-16:00
  • praca od poniedziałku -piątku

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv lub kontakt telefoniczny tel. 531 641 084 +48 (91) 852 50 51

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:

„Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych przesyłanych w aplikacjach, jest firma Kadry Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ulicy Teofila Firlika 29. Dane osobowe są przetwarzane, archiwizowane oraz wykorzystywane w późniejszych w procesach rekrutacyjnych oraz w celu wykonywanie prac prowadzonych wyłącznie przez w/w firmę. Przesłane dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym oraz współpracującym (potencjalnym pracodawcom).”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami,

11779 –numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia

Prosimy o wyrażenie zgód