Zbrojarz/Pomocnik zbrojarza

Bailey Flexwork Sp. z o.o. prowadzi projekty podwykonawcze w kraju jak i za granicą w branży przemysłowej, mechanicznej, budownictwie, logistyce, oraz produkcji. Bailey Flexwork Sp. z o.o. wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 23930.

Opis stanowiska

  • prace związane z produkcją betonowych elementów prefabrykowanych
  • przygotowanie stali zbrojeniowej (cięcie, gięcie)
  • rozkładanie zbrojenia na stołach montażowych oraz betonowanie gotowych

Wymagania stanowiska

  • umiejętność pracy w zespole
  • motywacja do pracy i chęć rozwoju
  • nie wymagamy doświadczenia w zawodzie

Oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i niemieckim
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • zakwaterowanie
  • dojazdy
  • stabilność zatrudnienia i wsparcie zespołu
  • przyuczenie do zawodu dla osób bez doświadczenia
  • stałe godziny pracy przez 8-9 godzin 5-6 dni w tygodniu

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta wyślij swoje cv na adres: a.khinevich@baileyindustries.pl lub zadzwoń pod numer: 572695321

Prosimy o wyrażenie zgód