OD zaraz na 3 tygodnie

Opis stanowiska

Do opieki jest samotna Pani 92 lat, 70kg, 155 cm, 2. grupa pielęgnacyjna, która cierpi na osłabienie starcze, demencję, nadciśnienie, inkontynencję (zakłada się podopiecznej pampersy). Podopieczna ma problemy ze wzrokiem, nosi okulary. Nie ma wstawania nocnego. Podopieczna porusza się samodzielnie (transfer odbywa się za pomocą podania dłoni.)

Opiekunka robi zakupy oraz dba o gospodarstwo domowe.

Podopieczna mieszka w domu wielorodzinny 100m2, dla opiekunki osobny pokój 15m2 z TV oraz internetem, 10 min do sklepu.

Wymagania stanowiska

* gotowość do długotrwałej współpracy,
* doświadczenie w opiece mile widziane,
* referencje mile widziane,
* gotowość do wyjazdu na 3 Tygodnie
* znajomość j. niemieckiego na poziomie A2/B1.

Oferujemy

  • -umowa zlecenie,
  • -możliwość pracy na Gewerbie lub własnej działalności gospodarczej,
  • -organizacja i pokrycie kosztów przejazdu,
  • -pokrycie kosztów za test na COVID,
  • -całodobowy kontakt z pracownikiem firmą.

Prosimy o wyrażenie zgód