Opiekunka na stałe zlecenie od 7-10 !!

Opis stanowiska

Do opieki jest samotny pan 84 lata, 180 cm, 85 kg; ma 3. grupę pielęgnacyjną, cierpi na lekką demencję (bywa zdezorientowany i zapominalski), porusza się z pomocą balkonika. Pan potrzebuje pomocy w myciu i ubieraniu się. Trzeba przypominać mu o piciu wody. Pan nosi pampersy, cierpi na inkontynencję moczową. 2 razy w tygodniu pan ma zajęcia z fizjoterapii w domu. Podopieczny mieszka sam w domku jednorodzinnym. Pan lubi grać w gry planszowe i karty. Dla opiekunki do dyspozycji jest własny pokój z internetem i łazienką.

Wymagania stanowiska

-znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
-chęć i zapał do pracy
-dyspozycyjność na 6 tygodni
-doświadczenie

Oferujemy

-stawka 1350/1750 €
-umowa zlecenie
-możliwość pracy na własnej działalności gospodarczej
-organizacja i pokrycie kosztów przejazdu
-pokrycie kosztów za test na COVID
-całodobowy kontakt z pracownikiem firmy

Adres zamieszkania

Ort
Zeitraum
Geschlecht und Alter
Gesundheitszustand
Ausgeführte Tätigkeiten

Prosimy o wyrażenie zgód