Mechanik samochodowy praca w Norwegii

Opis stanowiska

  • sprawdzanie działania pojazdu oraz jego zespołów za pomocą urządzeń diagnostycznych;
  • ustalanie i usuwanie usterek w zespołach i układach pojazdów;
  • dokonywanie wymiany płynów eksploatacyjnych pojazdu;
  • sprawdzanie i ustawianie zbieżności kół pojazdu;
  • kontrolowanie i ustawianie świateł pojazdu;
  • wykonywanie prac demontażowo-montażowych, naprawa i regulacja zespołów i podzespołów pojazdu, w tym: silnika i skrzyni biegów, sprzęgła, układu hamulcowego, kierowniczego, zawieszenia i innych.

Wymagania stanowiska

  • wykształcenie w zawodzie ( szkoła zawodowa lub technikum, bądź w przypadku ich braku - papiery czeladnicze albo mistrzowskie);
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego;
  • min. 3 lata doświadczenia na stanowisku.

Mile widziane:

  • referencje od pracodawcy.

Oferujemy

  • zatrudniamy głównie w warsztatach Tesli, Audi, BMW, Jaguar, Mazda, Ford;
  • umowę na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony bezpośrednio z pracodawcą;
  • wynagrodzenie od 200 NOK brutto do 250 NOK brutto;
  • nadgodziny +50% w dni powszednie +100% w weekendy;
  • pracodawca zapełnia ubrania oraz narzędzia robocze.

Mariia +48 884 016 400

Jesteś zainteresowany? Nie czekaj. Aplikuj już teraz!

Wypełnij krótki formularz, zaznacz wszystkie zgody RODO i wciśnij "Aplikuj". Po wszystkich krokach zostajesz naszym kandydatem, nasz pracownik skontaktuje się z tobą dla omówienia szczegółów.

Obowiązek informacyjny

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest 7HR Group z siedzibą w Szczecinie ul. Lutniana 39, 71-425 Szczecin, zwana dalej „Administratorem” lub „7HR”. Przeczytaj więcej...

Prosimy o wyrażenie zgód