Specjalista ds. Utrzymywania Sieci- Katowice

Opis stanowiska

Sirtel sp. z o.o. - firma telekomunikacyjna o ustabilizowanej pozycji na rynku, w związku z rozwojem działalności, zatrudni pracownika na stanowisku:

Specjalista ds. Utrzymywania Sieci

Miejsce pracy: Katowice

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

• pomoc w znalezieniu usterek i usuwanie awarii na Stacjach Bazowych Telefonii Komórkowej (wymiany uszkodzonych modułów lub inne drobne naprawy zarówno na poziomie gruntu, w pomieszczeniach, jak i na wysokości)

• raportowanie wykonanych prac

Wymagania stanowiska

Od kandydatów/kandydatek oczekujemy:

• sumienności i zdyscyplinowania

• braku przeszkód do pracy na wysokości

• prawa jazdy kat. B oraz doświadczenia w prowadzeniu samochodu

• znajomości obsługi komputera (Windows, Office)

Dodatkowym atutem będzie:

• doświadczenie w pracy na wysokości

• doświadczenie w branży telekomunikacyjnej

• znajomość języka angielskiego

• uprawnienia SEP

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie – umowa o pracę

• narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (m.in. samochód służbowy, telefon, laptop)

• poznanie najnowszych technologii w Telekomunikacji

Prosimy o wyrażenie zgód