Technik Światłowodowy- Londyn, Peterborough

Opis stanowiska

Solutions30 UK świadczy usługi dla sektora telekomunikacyjnego i energetycznego w całej Wielkiej Brytanii. Ze względu na ekscytujący nowy etap rozwoju poszukujemy Techników Światłowodowych do pracy w 2-osobowych zespołach przy projektach w Peterborough lub Londynie.

Jako Technik Światłowodowy będziesz odpowiedzialny za wszystkie aspekty budowy światłowodów, w tym instalację kabli, wdmuchiwanie światłowodów oraz ich łączenie i testowanie, w istniejących i nowych sieciach zgodnie ze specyfikacjami różnych klientów. W zamian zapewnimy Ci konkurencyjne wynagrodzenie, samochód służbowy, narzędzia i wszelkie dodatkowe szkolenia. Skorzystasz również z intensywnego mentoringu i konkretnych możliwości rozwoju kariery w naszej szybko rozwijającej się organizacji.

Twój zakras obowiązków:

  • Odczytywanie zakresu prac ze zleceń;
  • Wykonywanie przyłączy światłowodów;
  • Lokalizowanie usterek i awarii;
  • Koordynowanie odbiorów z magazynów w zależności od tygodniowych harmonogramów prac;
  • Dostosowanie do wymogów oznakowania, oświetlenia i zabezpieczeń miejsca wykonywania robót;
  • Czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej;
  • Praca w niezależnym, dwuosobowym zespole;
  • Przestrzeganie zasad BHP obowiązujących w S30;
  • Współpraca z Kierownikiem Projektu/Kierownikiem Robót w zakresie realizacji projektu.
  • Zapewniamy niezbędne narzędzia pracy – wyposażony samochód, narzędzia, odzież.

Wymagania stanowiska

  • Znajomość języka angielskiego (A2/B1);
  • Prawo jazdy od min. 1 roku;
  • Świadomość i przestrzeganie zasad BHP;
  • Brak przeciwwskazań i doświadczenie w pracy na wysokości
  • Wysokorozwinięte umiejętności komunikacji i orientacja na klienta.

Mile widziane

Doświadczenie i znajomość standardów telekomunikacji w UK oraz posiadanie akredytacji NOPS (Network Operative Passport Scheme).

Oferujemy

  • Konkurencyjne i terminowe wynagrodzenie (ok. 2500 £ miesięcznie);
  • Wsparcie w procesie relokacji do UK;
  • Wsparcie w organizacji miejsca do zamieszkania (w pierwszym okresiezakwaterowanie organizowane przez pracodawcę);
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie nowoczesnych technologii;
  • Profesjonalne szkolenia oraz certyfikacje;
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Prosimy o wyrażenie zgód