Stałe zlecenie w Engen, samotna pani, 1550- 2050 EUR + BONUS

Opis stanowiska

  • Do opieki jest pani 91 lat, 170 cm, 73 kg, ma 3. grupę pielęgnacyjną
  • porusza się samodzielnie
  • Demencja i osłabienie starcze – jest zdezorientowana (nieagresywna)
  • Potrzebuje pomocy w myciu i ubieraniu się.
  • Przychodzi do niej służba pielęgnacyjna aby podać leki i założyć pończochy uciskowe.
  • Pani lubi czytać gazety i oglądać TV. 2 x w tygodniu Tagespflege ok. 6-8. wtorki i soboty.
  • W domu do dyspozycji jest podnośnik do wanny.
  • Do obowiązków opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego – pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów, prasowanie.
  • Pani mieszka sama w domku dwurodzinnym. Opiekunka do dyspozycji jest pokój z internetem.
  • Najbliższe sklepy oddalone są o 5-10 min drogi od domu.
  • Jej dzieci mieszkają blisko - jeden syn w tej samej miejscowości, syn i córka ok. 10 km od Engen.

Wymagania stanowiska

  • j. niemiecki na poziomie A2/ B1

Oferujemy

  • umowa zlecenie
  • możliwość pracy na Gewerbie lub własnej działalności gospodarczej
  • organizacja i pokrycie kosztów przejazdu
  • pokrycie kosztów za test na COVID
  • całodobowy kontakt z pracownikiem firmy

Prosimy o wyrażenie zgód