OPERATOR MINIKOPARKI -OSTRÓDA

Opis stanowiska

Telekom Usługi Sp z o.o. z siedzibą w Gdańsku, jest częścią międzynarodowej grupy Solutions 30. Świadczymy usługi telekomunikacyjne w zakresie utrzymania i budowy sieci miedzianych oraz światłowodowych. Spółka powstała w 2011, obecnie zatrudniamy ponad 300 osób. Naszym kluczowym partnerem jest Orange Polska. Tworzymy zespół specjalistów wysokiej klasy, wyróżnia nas wysoki standard usług i profesjonalizm w podejściu do Klienta.

Firma Godna Zaufania 2021/2022

Solutions 30 jest liderem swojej branży na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania problemów technologicznych klientów.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko : OPERATOR MINIKOPARKI

Miejsce pracy: OSTRÓDA

Oczekujemy:

  • prawo jazdy B+E/ C+E , uprawnienia do obsługi minikoparki,
  • doświadczenia na stanowisku operatora minikoparki, ogólna wiedza o robotach ziemnych,
  • dyspozycyjność, gotowość do pracy w delegacji.

Wymagania stanowiska

  • codzienna obsługa minikoparki

Oferujemy

  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się firmie,
  • system premiowy uzależniony od zaangażowania i osiąganych wyników,
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie nowoczesnych technologii,
  • profesjonalne szkolenia oraz niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość przystąpienia do programu opieki medycznej,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Prosimy o wyrażenie zgód