Pracownik infolinii

Opis stanowiska

Serwis Personalny jest agencją pracy (nr 14765) dla, której ważny jest każdy pracownik. Razem tworzymy środowisko pracy - sprawdź, czy chcesz stać się jego częścią. Zapraszamy do współpracy!

Poszukujesz pracy pracy stałej lub dodatkowej ? a może jesteś Studentem i poszukujesz elastycznej pracy która nie będzie kolidować z Twoimi zajęciami ?

Mamy idealną propozycję dla Ciebie :)

Praca biurowa - Konsultant Infolinii Przychodzącej

To na czym polega praca ?

- Obsługa połączeń przychodzących oraz maili

- Udzielanie informacji na temat przesyłek kurierskich

- Rejestrowanie zgłoszeń

Wymagania stanowiska

Jesteś idealnym kandydatem jeżeli:

- Posiadasz umiejętność obsługi komputera

- Jesteś osobą komunikatywną

- Jesteś gotowy/a do odbycie szkolenia, które wdraża do pracy w godzinach 9:00 - 17:00

- Jesteś dyspozycyjny/a min. 4 h dziennie w godzinach 15.00-22.00 (miesięcznie min. 60 h)

Oferujemy

Na co możesz liczyć ?

- Stawka 19.70 zł/h netto dla osób do 26 r. ż. ze statusem ucznia/studenta,

17.21 zł/h netto pozostałe osoby

- Pracę od poniedziałku do piątku + 1 weekend w miesiącu

- Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej (niezbędny sprzęt dajemy do dyspozycji) po przepracowaniu 4 tygodni stacjonarnie

- Premie uznaniowe, konkursy z nagrodami

- Wsparcie specjalistów

- Dobry dojazd komunikacją miejską

- Pełnopłatne szkolenie (warunkiem przepracowanie określonej ilości godzin na projekcie)

Nie zwlekaj! Aplikuj!

Prosimy o wyrażenie zgód