Stałe zlecenie w Neustrelitz, od 28.12, samotna pani do opieki

Opis stanowiska

  • Do opieki jest samotna PANI - 100 lat, 166 cm, 80 lg
  • osłabienie starcze
  • we wrześniu tego roku złamała biodro, w związku z tym upadkiem potrzebuje wsparcia przy wstawaniu. Porusza się przy balkoniku, w gorsze dni kiedy osłabienie jest większe na wózku.
  • Podopieczna nosi wkładki, potrzebuje wsparcia w utrzymaniu higieny, we wszystkich codziennych czynnościach oraz prowadzeniu gospodarstwa domowego.
  • Może się zdarzyć, że raz w nocy będzie potrzebowała wsparcia w skorzystaniu z toalety.
  • Codziennie przychodzi Caritaspflege.
  • Seniorka mieszka sama w mieszkaniu blisko jeziora, do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój z Internetem.
  • Sklepy znajdują się w odległości poniżej 15 minut pieszo.

Wymagania stanowiska

  • j. niemiecki na poziomie A2

Oferujemy

  • umowa zlecenie
  • możliwość pracy na Gewerbie lub własnej działalności gospodarczej
  • organizacja i pokrycie kosztów przejazdu
  • pokrycie kosztów za test na COVID
  • całodobowy kontakt z pracownikiem firmy

Prosimy o wyrażenie zgód