Wędliniarz, Masarz

Opis stanowiska

Dla naszego klienta Intermarche w Oławie poszukujemy osobę na stanowisko :

Pracownik Produkcji wędlin, kiełbas oraz rozbioru mięsa.

Wymagania stanowiska

Do zadań należeć będzie :

  • Produkcja wędlin,
  • Rozbiór i klasowanie mięsa,
  • analizowanie i monitorowanie procesów produkcyjnych zgodnie z wdrożonymi procedurami
  • Zapewnienie poprawnego obiegu dokumentów

Do umięjętności obowiązkowych należą również :

  • Rozbiór półtusz na elementy,
  • Przygotowywanie elementów mięsa do sprzedaży,
  • Pakowanie porcji mięsa,
  • Obsługa wędzarni,
  • Przygotowanie produktów do pieca konwekcyjnego,
  • Przygotowywanie towaru według indywidualnych zamówień Klientów,
  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy,
  • Dbałość o przestrzeganie wewnętrznych procedur.

Oferujemy

Gwarantujemy:

Ofertę stałego zatrudnienia na umowę o pracę,

Atrakcyjną płacę, premię uznaniową oraz systematyczny wzrost wynagrodzenia,

Pracę w dynamicznym i dobrze zorganizowany zespole, możliwość rozwoju i awansu,

Adres zamieszkania

Prosimy o wyrażenie zgód