PRACOWNIK DZIAŁU PRASY

Opis stanowiska

Główne obowiązki:

1. Przeliczanie i segregacja egzemplarzy prasy, towarów nieprasowych (kalendarze, książki, mapy) i książek zgodnie z dokumentacją.

2. Pakowanie i przygotowanie towaru do wysyłki.

3. Skanowanie, nagrywanie i kontrola jakości kopii zwracanych towarów.

4. Przygotowanie dokumentacji związanej z towarem (czyli skompletowanie towaru zgodnie z wydaną kartą)

5. Wprowadzenie ilości towaru do systemu

6. Układanie towarów na paletach (maksymalna waga do 5 kg), sortowanie, etykietowanie, kompletacja zamówień.

7. Różne prace związane z utrzymaniem magazynu

8. Sprzątanie miejsca pracy

Praca przy temperaturze +10...+20

Praca  po 8-10 godzin, zmiany dzienne i nocne, można wziąć nadgodziny (możliwe są zmiany w harmonogramie). Miesięcznie wychodzi 200-220 godzin, można mieć więcej godzin, jeżeli jest chęć do pracy.

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa, Żerań.

Wymagania stanowiska

Chęć i motywacja do pracy.

Umiejętność pracy w zespole.

Doświadczenie mile widziane, lecz nie obowiązkowe.

Znajomość języka polskiego: Pracownik musi rozumieć język polski (musi potrafić przeczytać polskie literki).

Oferujemy

Stawkę godzinową: 21,5 netto

23,75 netto z własnym mieszkaniem.

Odzież roboczą nie zapewniona, trzeba mieć własny strój.

Zapewnienie zakwaterowania bezpłatnie, 16 zł/doba za media.  Jeżeli ktoś chciałby mieszkać w dwuosobowym pokoju jest taka możliwośćza dopłatą 18zł/doba.

Ubezpieczenie zdrowotne.

Wsparcie dwujęzycznego koordynatora.

Pracę długoterminową w pełnym wymiarze godzin.

INFORMACJA DODATKOWA

Warunki są dobre i komfortowe - pokoje 3-4 osobowe. Jest internet, kuchnia, pralka, wszystko co niezbędne do życia. Hostel znajduje się w pieszej odległości od miejsca pracy (20 min). Zaliczka jest możliwa po 2 tygodniach pracy - 300 zł.

Adres zamieszkania

Prosimy o wyrażenie zgód