TELEMONTER/PRACOWNIK REMONTOWO-BUDOWLANY-BIAŁYSTOK

Opis stanowiska

Jako Solutions 30 od 20 lat stawiamy sobie za priorytet ułatwienie wszystkim dostępu do nowych technologii. Codziennie dbamy o to, aby wszystko wokół Ciebie działało dokładnie tak, jak powinno. Nasza sieć ekspertów i inżynierów dostępna jest dla klientów w dziesięciu krajach europejskich. Od 2019 roku Solutions 30 działa również w Polsce poprzez sieć blisko 1000 pracowników oraz szeroką sieć podwykonawców.

Poznaj nasze wartości: Innowacja / Zaangażowanie / Zwinność / Przedsiębiorczość / Bliskość / Profesjonalizm

Solutions 30 jest liderem świadczonych usług na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania problemów technologicznych klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

TELEMONTER/PRACOWNIK REMONTOWO BUDOWLANY

Miejsce pracy: Białystok

Będziesz odpowiedzialny/a za:

  • montaż urządzeń i usług telekomunikacyjnych
  • wykonywanie instalacji światłowodowych
  • spawanie światłowodów

Wymagania stanowiska

  • chęci do pracy oraz gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,
  • zdolności manualno-techniczne,
  • znajomość obsługi elektronarzędzi,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się firmie,
  • praktyczne przeszkolenie na stanowisku pracy
  • system premiowy uzależniony od zaangażowania i osiąganych wyników,
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie nowoczesnych technologii,
  • profesjonalne szkolenia oraz niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość przystąpienia do programu opieki medycznej,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Prosimy o wyrażenie zgód