Projektant Infrastruktury Telekomunikacyjnej

Opis stanowiska

Telekom Usługi Sp z o.o. z siedzibą w Gdańsku, jest częścią międzynarodowej grupy Solutions 30. Świadczymy usługi telekomunikacyjne w zakresie utrzymania i budowy sieci miedzianych oraz światłowodowych. Naszym kluczowym partnerem jest Orange Polska. Tworzymy zespół specjalistów wysokiej klasy, wyróżnia nas wysoki standard usług i profesjonalizm w podejściu do Klienta. Solutions 30 jest liderem swojej branży na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania problemów technologicznych klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.

Poznaj nasze wartości: Innowacja / Zaangażowanie / Zwinność / Przedsiębiorczość / Bliskość / Profesjonalizm

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków

  • sporządzanie dokumentacji budowlanej, wykonawczej i powykonawczej,

Mile widziane

  • umiejętności sporządzania kosztorysów
  • doświadczenie w projektowaniu sieci w ramach POPC

Wymagania stanowiska

  • umiejętności w projektowaniu sieci FTTH,
  • znajomości procesów uzgodnieniowych i pozwoleniowych,
  • uprawnień do projektowania sieci telekomunikacyjnych,
  • komunikatywności, umiejętności współpracy w zespole,
  • umiejętności kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych, samodzielność, inicjatywa, terminowość,
  • znajomości praktycznej oprogramowania CAD (AutoCAD),
  • obsługa komputera, pakiet MS Office,
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych,
  • prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

  • stabilną pracę w pełnym wymiarze czasowym,
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie nowoczesnych technologii,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • pracę przy ciekawych realizacjach,
  • jednozmianowy tryb pracy od poniedziałku do piątku,
  • dobre wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę sportową

Prosimy o wyrażenie zgód