Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji Gdańsk

Opis stanowiska

Telekom Usługi Sp z o.o. z siedzibą w Gdańsku, jest częścią międzynarodowej grupy Solutions 30. Świadczymy usługi telekomunikacyjne w zakresie utrzymania i budowy sieci miedzianych oraz światłowodowych. Naszym kluczowym partnerem jest Orange Polska. Tworzymy zespół specjalistów wysokiej klasy, wyróżnia nas wysoki standard usług i profesjonalizm w podejściu do Klienta. Solutions 30 jest liderem swojej branży na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania problemów technologicznych klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.

Poznaj nasze wartości: Innowacja / Zaangażowanie / Zwinność / Przedsiębiorczość / Bliskość / Profesjonalizm

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

Miejsce pracy: Gdańsk lub Siedlce

Twoje zadania:

  • prowadzenie działań rekrutacyjnych z poziomu centrali oraz w terenie

  • organizowanie i prowadzenie spotkań rekrutacyjnych

  • przygotowanie i publikowanie ogłoszeń o pracę

  • reprezentowanie grupy w kontaktach zewnętrznych - Urzędy Pracy, Biura Karier, Agencje Pracy

  • weryfikacja i selekcja kandydatów

Wymagania stanowiska

  • doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych min. rok (warunek konieczny)

  • samodzielność, sumienność oraz pozytywne nastawienie do nowych wyzwań

  • dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)

  • gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji

  • wykształcenie min. średnie lub wyższe

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie nowoczesnych technologii

  • przyjazną atmosferę pracy

  • dużą samodzielność w działaniu

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • prywatną opiekę medyczną

Prosimy o wyrażenie zgód