Operator CNC | Wałbrzych

Opis stanowiska

Agencja zatrudnienia WorkProfi (cert. 17025). To doświadczony partner w obszarze usług personalnych. Celem naszej działalności jest udzielenie wsparcia pracodawcom w prowadzeniu optymalnej polityki kadrowej oraz pracownikom w ich rozwoju osobistym i znalezieniu odpowiedniej pracy na rynku europejskim.
Dla Naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko operatora maszyn CNC. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Obsługę obrabiarek, tokarek i frezarek CNC
  • Wymiana narzędzi
  • Kontrola jakościowa detali zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Realizacja planów produkcyjnych
  • Kompletacja i opisywanie gotowych elementów
  • Obsługa urządzeń pomiarowych
  • Dbanie o prawidłową konserwację obrabiarek i narzędzi pomocniczych
  • Kontrolowanie i dbanie o jakość wytwarzanych produktów

Wymagania stanowiska

  • Doświadczenie w obsłudze CNC
  • Komunikatywność
  • Samodzielność
  • Wykształcenie zawodowe techniczne
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • Podstawowa wiedza z zakresu obróbki metali
  • Podstawowa wiedza z zkresu obsługi maszyn
  • Obsługa podstawowych narzędzi pomiarowych
  • Co najmniej 1 rok doświadczenia w branży obróbki metali
  • Znajomość narzędzi pomiarowych, trybów pracy, cech i właściwości materiałów (metale)

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pracę w systemie 2 zmianowym
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Pakiet relokacyjny

Prosimy o wyrażenie zgód