Brygadzista/koordynator (farmy fotowoltaiczne)

Opis stanowiska

  • Nadzór nad poprawnym wykonywaniem procesu konstrukcji farm fotowoltaicznych
  • Przestrzeganie i egzekwowanie obowiązujących procedur oraz standardów
  • Współpraca z głównym kierownikiem w ramach realizacji projektu
  • Kompleksowe zarządzanie budową - zgodnie ze sztuką i standardami projektu.
  • Obsługa dokumentacji pracowniczej
  • Przygotowywanie grafików
  • Prace związane z montażem paneli fotowoltaicznych w razie potrzeby
  • Inne obowiązki służbowe powierzone przez przełożonych

Wymagania stanowiska

  • Minimum 2 lata doświadczenia jako kierownik/koordynator przy pracach montażowych/fotowoltaicznych (WARUNEK KONIECZNY)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1/B2)
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
  • Komunikatywność, zaangażowanie
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Zatrudnienie bezpośrednio u Klienta
  • Przez pierwsze 2 miesiące 16 000 zł netto miesięcznie, następnie wynagrodzenie do 18 000 zł netto/miesiąc
  • Umowa zlecenie/ B2B
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Mieszkanie służbowe
  • Telefon
  • Samochód
  • Darmowy dojazd na teren Niemiec

Prosimy o wyrażenie zgód