Stażysta/ka w Dziale Rekrutacji - Gdańsk

Opis stanowiska

Telekom Usługi Sp z o.o. z siedzibą w Gdańsku, jest częścią międzynarodowej grupy Solutions 30. Świadczymy usługi telekomunikacyjne w zakresie utrzymania i budowy sieci miedzianych oraz światłowodowych. Naszym kluczowym partnerem jest Orange Polska. Tworzymy zespół specjalistów wysokiej klasy, wyróżnia nas wysoki standard usług i profesjonalizm w podejściu do Klienta.

Solutions 30 jest liderem swojej branży na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania problemów technologicznych klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.

Poznaj nasze wartości: Innowacja / Zaangażowanie / Zwinność / Przedsiębiorczość / Bliskość / Profesjonalizm

Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy:

Stażysty/ki w Dziale Rekrutacji - Gdańsk

Twoje obowiązki:

  • tworzenie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych
  • aktywne poszukiwanie kandydatów
  • wsparcie procesów rekrutacyjnyc

Wymagania stanowiska

  • łatwo nawiązujesz kontakty, masz pozytywne nastawienie
  • jesteś osobą dokładną i zaangażowaną
  • jesteś dostępny/a w pełnym wymiarze godzin
  • jesteś chętny/a zostać w naszym zespole na dłużej - zatrudnienie po okresie stażu

Oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod rekrutacji
  • profesjonalne szkolenia
  • miłą atmosferę w naszym zgranym zespole

Prosimy o wyrażenie zgód