Monter izolacji z językiem angielskim / Holandia

Opis stanowiska

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE zarejestrowana pod nr KRAZ 30656 dla jednego ze swoich klientów, poszukuje pracowników zainteresowanych podjęciem pracy jako:

Monter izolacji z językiem angielskim

Lokalizacja : wiele lokalizacji

Obowiązki :

  • izolowanie ścian szczelinowych techniką wdmuchiwania
  • izolowanie podłóg techniką natryskową
  • usunięcie starych materiałów izolacyjnych ścian szczelinowych
  • praca na wysokości oraz naprawy elewacji

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie 2000-2400 euro netto/mies. (bez nadgodzin)
    • samochód służbowy z dodatkiem za paliwo (0,21€/km)
    • możliwość nadgodzin
    • BEZPŁATNE zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym
    • ubezpieczenie
    • praca na jedną zmianę 7-16

    Wymagania:

    • znajomość języka angielskiego minimum B1
    • prawo jazdy kategorii B
    • umiejętność czytania rysunków technicznych
    • minimum 2 lata doświadczenia

    Adres zamieszkania

    Prosimy o wyrażenie zgód