Mechanik samochodowy/autobusowy z językiem angielskim / Amsterdam

Opis stanowiska

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE zarejestrowana pod nr KRAZ 30656 dla jednego ze swoich klientów, poszukuje pracowników zainteresowanych podjęciem pracy jako:

Mechanik samochodowy/autobusowy z językiem angielskim

Lokalizacja : Amsterdam

Obowiązki :

  • diagnozowanie i naprawa samochodów w warsztatach dealerskich lub uniwersalnych.
  • ocena uszkodzeń samochodów oraz czytanie protokołów
  • demontaż części samochodowych, obróbka blachy, szlifowanie, czyszczenie, montaż

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie 2500 euro netto/mies. (bez nadgodzin)
    • samochód służbowy z dodatkiem za paliwo (0,21€/km)
    • możliwość nadgodzin
    • zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym
    • ubezpieczenie
    • praca na jedną zmiane 8-17

    Wymagania:

    • znajomość języka angielskiego minimum B1
    • prawo jazdy kategorii B
    • doświadczenie jako mechanik samochodowy (najlepiej mechanik autobusowy)
    • doświadczenie z silnikiem diesla (znajomość elektryki będzie dodatkowym atutem)
    • znajomość komputerowych systemów/programów diagnostycznych

    Adres zamieszkania

    Prosimy o wyrażenie zgód