Frezer CNC z językiem niemieckim lub angielskim (SINUMERIK) / Monachium

Opis stanowiska

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE zarejestrowana pod nr KRAZ 30656, dla jednego ze swoich klientów w Niemczech poszukuje:

Frezer CNC z językiem niemieckim lub angielskim (SINUMERIK)

Lokalizacja: Monachium

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyny z oprogramowaniem Sinumerik
  • wymiana narzędzi i ustawianie maszyn
  • praca z tworzywami sztucznymi: plastik, guma

Oferujemy:
  • zarobki 2400-2600€/ h netto (liczone z pierwszej klasy podatkowej)
  • stabilną pracę na dłuższy okres czasu
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • BEZPŁATNE zakwaterowanie w pokojach 1-osobowych
  • dodatki świąteczne oraz urlopowe
  • możliwość zaliczek

Wymagania:
  • język niemiecki A2 lub angielski B1
  • własne auto
  • minimum 2 lata doświadczenia
  • mile widziana umiejętność programowania

Adres zamieszkania

Prosimy o wyrażenie zgód