Elektryk

Elektryk

Opis stanowiska

Motivated Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą rekrutacyjną, specjalizującą się w pozyskiwaniu specjalistów średniego oraz wyższego szczebla, a także pracowników liniowych. Obecnie dla naszego klienta, firmy z branży budowlanej, poszukujemy Elektryka w miejscowości Piła.

Zadania i obowiązki:

Zapewnienie sprawnego usuwania usterek i awarii elektrycznych maszyn i urządzeń produkcyjnych,
Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń,
Zgłaszanie nieprawidłowościach w procesie produkcyjnym oraz w działaniu maszyn i urządzeń,
Wykonywanie codziennego obchodu kontrolnego urządzeń energetycznych,
Prowadzenie dokumentacji (np. raport produkcyjny i zmianowy),
Przestrzeganie zasad i przepisów BHP, PPOŻ i Ochrony Środowiska oraz dbanie o stan techniczny osłon i zabezpieczeń stosowanych na stanowisku.

Wymagania stanowiska

Wykształcenie zawodowe elektryczne,
Min. 3 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
Uprawnienia Grupa I (do 15kV),
Teoretyczna i praktyczna znajomość automatyki przemysłowej w zakresie eksploatacji i konserwacji,
Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
Gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym,
Mile widziana znajomość języka angielskiego oraz programów: Excel/Power Point/Word

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie od 6380 zł brutto/msc,
Premię oraz dodatki do godzin nocnych,
Benefity: Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie,
Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

Prosimy o wyrażenie zgód