Specjalista ds. wsparcia technicznego z orzeczeniem o niepełnosprawności

Opis stanowiska

Dla Klienta, firmy technologicznej oferującej nowoczesne oprogramowania w obszarze miękkiego zarządzania zasobami ludzkimi, poszukujemy pracownika na stanowisko Specjalisty ds. wsparcia technicznego.

Praca dla osób z niepełnosprawnością w formule pracy zdalnej.

Zadania:

  • obsługa platformy i Zen Desk do komunikacji pisemnej z klientami,
  • obsługa klientów i/lub przekazywanie zgłoszeń do odpowiednich działów,
  • obsługa czatu szybkiej odpowiedzi.

Wymagania stanowiska

Wymagania:

  • aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego w piśmie,
  • umiejętność obsługi Excela (m.in. tabela przestawna),
  • doświadczenie w obsłudze klienta,
  • znajomość języka angielskiego (min. poziom B1),
  • empatia i cierpliwość w kontaktach z klientami,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w systemie pracy zdalnej,
  • benefity: opieka medyczna, dofinansowania do kursów/lekcji językowych, bony do wykorzystania na zakupy m.in allegro),
  • pracę od poniedziałku do piątku z możliwością elastycznego rozpoczynania dnia pracy (7-9),
  • oferta dotyczy pracy stałej.

Osoby zainteresowane ofertą pracy bardzo prosimy o aplikowanie poprzez formularz rekrutacyjny.

Prosimy o wyrażenie zgód