Operator linii pakującej

Opis stanowiska

Motivated Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą rekrutacyjną, specjalizującą się w pozyskiwaniu Specjalistów średniego oraz wyższego szczebla, a także Pracowników liniowych. Swoimi działaniami wspieramy głównie Przedsiębiorstwa z branż produkcyjnej oraz logistycznej.

Obecnie, dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko Operator linii pakującej.

Zadania i obowiązki

  • zapewnienie ciągłości produkcji,
  • obsługa maszyn i urządzeń sterowanych komputerowo,
  • usuwanie drobnych awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych.

Wymagania stanowiska

  • wykształcenie min. zawodowe techniczne,
  • doświadczenie w pracy jako Operator Maszyn w zakładzie produkcyjnym,
  • punktualność, samodzielność, dokładność, chęć zdobywania wiedzy,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych i/lub suwnic będą dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bezpośrednio z docelowym Pracodawcą,
  • wynagrodzenie: 6000-8000 pln brutto/miesiąc + premia,
  • miesięczna premia produkcyjna, kwartalna premia leanowa, premie świąteczne, dodatek za pracę w nocy,
  • pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju i awansu,
  • pracę w nowoczesnym środowisku technicznym,
  • stabilne, długotrwałe zatrudnienie,
  • program poleceń pracowniczych,
  • możliwość skorzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej,
  • benefity pozapłacowe, m.in. Multisport, prywatna opieka medyczna Enel-Med.

Prosimy o wyrażenie zgód