Kierownik Grupy Technicznej - Białystok

Opis stanowiska

Jako Solutions 30 od 20 lat stawiamy sobie za priorytet ułatwienie wszystkim dostępu do nowych technologii. Codziennie dbamy o to, aby wszystko wokół Ciebie działało dokładnie tak, jak powinno. Nasza sieć ekspertów i inżynierów dostępna jest dla klientów w dziesięciu krajach europejskich. Od 2019 roku Solutions 30 działa również w Polsce poprzez sieć blisko 1000 pracowników oraz szeroką sieć podwykonawców.

Poznaj nasze wartości: Innowacja / Zaangażowanie / Zwinność / Przedsiębiorczość / Bliskość / Profesjonalizm

Solutions 30 jest liderem świadczonych usług na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania problemów technologicznych klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydata/ki na stanowisko: Kierownik Grupy Technicznej

Miejsce pracy: Białystok

Twój zakres obowiązków:

  • koordynacja prac własnych oraz zewnętrznych zespołów wykonawczych i serwisowych w zakresie instalacji usług na sieci CU i  FTTH
  • weryfikacja i przydział zadań do wykonania dla Wykonawców
  • ustalanie harmonogramów prac i kontrola zgodności realizacji
  • zapewnienie obsługi w zakresie materiałów, logistyki monitorowanie postępu prac zarządzanie harmonogramem, budżetem
  • rozliczanie zadań z Klientem i Wykonawcami nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientem i Wykonawcami
  • bieżące raportowanie postępu realizowanych prac
  • bieżąca kontrola i optymalizacja kosztów

Wymagania stanowiska

  • otwartość na nowe wyzwania w postaci różnorodności realizowanych projektów telekomunikacyjnych
  • umiejętność skutecznej organizacji pracy własnej oraz zespołu znajomości procesów utrzymaniowych w obszarze i optycznych sieci telekomunikacyjnych
  • umiejętność negocjacyjnych tak z Klientem wewnętrznym jak z kontrahentami samodzielności,
  • kreatywność i elastyczność w działaniu
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • pracę pełną wyzwań na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek polskich i globalnych
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie nowoczesnych technologii
  • przyjazną atmosferę pracy
  • dużą samodzielność w działaniu
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • prywatną opiekę medyczną

Prosimy o wyrażenie zgód