Specjalista ds. delegowania pracowników do Niemiec

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na wyżej wymienionym stanowisku:

Opis stanowiska

  • obsługa procesów związanych z delegowaniem pracowników do pracy w Niemczech
  • kompleksowa obsługa administracyjna realizowanych kontraktów zagranicznych
  • obsługa spraw pracowniczych w obszarze delegowania

Wymagania stanowiska

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziana dobra znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność elastycznego wykorzystania czasu pracy
  • komunikatywność, umiejętności interpersonalne
  • znajomość pakietu MS Office, w tym także Excel-a

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o dowolna formę współpracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do poziomu prezentowanych kwalifikacji zawodowych i premia
  • komfortowe warunki pracy w biurze zlokalizowanym w Opolu
  • możliwość pracy zdalnej
  • niezbędne narzędzia pracy
  • dodatkowy pakiet medyczny
  • kartę multisport dofinansowaną przez pracodawcę
  • życzliwą, rodzinną atmosferę w pracy w młodym zespole
  • elastyczny czas pracy

Prosimy o wyrażenie zgód