Elektryk, Mechatronik samochodowy (KAMPERY)  z językiem niemieckim / Bamberg (Bawaria)

Opis stanowiska

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE zarejestrowana pod nr KRAZ 30656,
dla jednego ze swoich klientów w Niemczech poszukuje :

Elektryk, Mechatronik samochodowy (KAMPERY)  z językiem niemieckim

Lokalizacja:

96047 Bamberg (Bawaria)

Oferujemy:

  • stawkę 17-18€ brutto/h + 40€ diety za każdy przepracowany dzień

  • niemiecka umowe o pracę na czas nieokreślony

  • zwrot kosztów pierwszego przejazdu oraz dodatki świąteczne i urlopowe

  • zakwaterowanie w pokojach jedno- lub dwuosobowych

  • stabilne zatrudnienie oraz pełny pakiet ubezpieczeń

  • możliwość zaliczek oraz wsparcie polskojęzycznych koordynatorów

  • stawka godzinowa uzależniona od znajomości języka niemieckiego

Opis stanowiska:

  • instalacje elektryczne w kamperach

  • praca na jedną zmianę (6 30-15 30)

Wymagania:

  • język niemiecki na poziomie minimum A2

  • własne auto

  • wymagane kilkuletnie doświadczenie

  • dyplom oraz aktualny SEP mile widziany, ale nie jest to warunek konieczny

Jeśli to możliwe,prosimy o załączanie CV w języku niemieckim.

Adres zamieszkania

Prosimy o wyrażenie zgód