Tokarz CNC MAZAK (sterowanie Mazatrol) z językiem niemieckim / 68196 Mannheim

Opis stanowiska

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE zarejestrowana pod nr KRAZ 30656,
dla jednego ze swoich klientów w Niemczech poszukuje :

Tokarz CNC MAZAK (sterowanie Mazatrol) z językiem niemieckim

Lokalizacja:

68196 Mannheim

Opis stanowiska:

  • planowanie etapów pracy  w oparciu o dokumentację techniczną
  • ustawianie tokarek sterowanych CNC do procesu produkcyjnego
  • dokonaj niewielkich poprawek programu
  • kontrola jakości gotowych części
  • Samodzielna praca od pierwszego dnia
  • praca na jedną zmianę popołudniową 14-22

                              Oferujemy:

                              • zarobki za m/c przy 168h ok. 2800 €-netto
                              • brak Zeitkonta oraz możliwość pracy w nadgodzinach
                              • stabilną pracę na dłuższy okres
                              • niemiecką umowę z pełnym pakietem ubezpieczeń
                              • pokoje jednoosobowe z dostępem do bezpłatnego wi-fi
                              • cykliczne podwyżki i premie
                              • możliwość zaliczek oraz wsparcie polskiego koordynatora

                              Wymagania:

                              • język niemiecki na poziomie minimum A2
                              • własne auto
                              • konieczna znajomość sterowania MAZATROL

                              Adres zamieszkania

                              Prosimy o wyrażenie zgód