Tokarz CNC / Neusäß-Vogelsang

Opis stanowiska

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE zarejestrowana pod nr KRAZ 30656,
dla jednego ze swoich klientów w Niemczech poszukuje :

Tokarz CNC

Lokalizacja:

86356 Neusäß-Vogelsang (Bawaria)

Oferujemy:

  • zarobki za m/c przy 168h ok. 2710 €-netto
  • stabilną pracę na dłuższy okres czasu
  • niemiecką umowę
  • zakwaterowanie w pokojach 1-osobowych

Opis stanowiska:

  • niezależna obróbka poszczególnych części toczonych
  • stała kontrola jakości produkowanych komponentów
  • praktyczne doświadczenie z tokarkami konwencjonalnymi! (najlepiej z doświadczeniem w sterowaniu Okuma lub Fanuc)
  • znajomość programowania będzie zaletą
  • sprawdzenie dokładności wymiarowej za pomocą powszechnie stosowanego sprzętu pomiarowego

Wymagania:

  • język niemiecki na poziomie A2
  • własne auto
  • doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku

Adres zamieszkania

Prosimy o wyrażenie zgód