Operator maszyn CNC → Wrocław

Opis stanowiska

  • Obsługa maszyn CNC frezarki 15-metrowe 3-osiowe stanowisko obróbcze
  • Kontrola jakości wykonanych detali
  • Utrzymanie ciągłości produkcji
  • Optymalizacja maszyn CNC
  • Praca we Wrocławiu
  • Start od 01.05.2024

Wymagania stanowiska

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC (udokumentowane)
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Mile widziany samochód na dojazdy do pracy
  • Poszukiwane osoby z okolic Wrocławia

Oferujemy

  • Polską umowę o pracę bezpośrednio w firmie (nie przez agencje)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stawka rosnąca
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Pewne i długotrwałe zatrudnienie, zapewniające stabilność finansową
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności

Opiekunowie rekrutacji

Kręc Amanda
amanda@sedulus.pl
+48660362547

Prosimy o wyrażenie zgód