Operator maszyn przy produkcji sałatek, wędlin i sosów

Opis stanowiska

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE zarejestrowana pod nr KRAZ 30656 , dla jednego ze swoich klientów w związku z rozwojem firmy poszukuje do pracy w Holandii
Stawka: 13,27-14,50€/h
Miejsce: Sassenheim

Opis funkcji:

  •  kontrola i nadzorowanie pracy linii produkcyjnej,
  •  rejestrowanie procesu produkcji linii produkcyjnej,
  •  nanoszenie i dopasowywanie wymiarow danego produktu.

Oferujemy

OFERUJEMY:

  •  stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
  •  pewne godziny,
  •  wynagrodzenie zgodne z CAO klienta,
  •  wypłata tygodniowa
  •  możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  •  mieszkanie spełniające standardy SNF w okolicy miejsca pracy,
  •  ubezpieczenie kolektywne,
  •  opiekę polskiego koordynatora,
  •  możliwość uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach branżowych i językowych.

Wymagania stanowiska

OCZEKUJEMY:

  • gotowość do pracy na sezon lub na stałe,
  • doświadczenie w pracy na produkcji,
  • brak przeciwwskazań do pracy w chłodnym otoczeniu,
  • komunikatywny język angielski lub holenderski

Adres zamieszkania

Prosimy o wyrażenie zgód