Operator Giętarki (walcarz)

Opis stanowiska

  • Walcowanie i łączenie wielkogabarytowych płyt w okrągłe kadłuby
  • Ustawianie maszyny na podstawie rysunku technicznego
  • Sprawdzanie zgodności wymiarów materiału z rysunkiem i dokumentacją
  • Nadzór nad wyrobem pod kątem uszkodzeń, czystości
  • Używanie suwnicy do umieszczenia elementu w maszynie
  • Kontrola elementów gotowych

Wymagania stanowiska

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego na poziomie min. B1
  • Umiejętność pracy na giętarce i suwnicy
  • Certyfikat VCA (możliwość wykonania przed podjęciem zatrudnienia)
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • 500-700 € netto/37,5h
  • Darmowe zakwaterowanie w pokoju 1os.
  • Samochód służbowy z kartą paliwową na dojazdy do pracy
  • Wypłaty co 4 tygodnie
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowym
  • Dodatki zmianowe (możliwe nadgodziny)
  • Dodatkowe ubezpieczenie (142,24€/4tyg)
  • Możliwość pozyskania certyfikatu VCA (na koszt pracodawcy)
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Legalną pracę na holenderskich warunkach
  • Opiekę polskiego koordynatora
  • Pracę na długi okres

Prosimy o wyrażenie zgód