Kontroler jakości

Opis stanowiska

  • Kontrolowanie jakości części samochodowych zgodnie z ustalonymi standardami
  • Zgłaszanie uszkodzeń oraz nieprawidłowości kontrolowanych produktów
  • Wprowadzanie podstawowych danych dotyczących kontroli do programu MS Excel
  • Telefoniczne zamawianie potrzebnych części z innych działów firmy

Wymagania stanowiska

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera oraz MS Excel
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
  • Spostrzegawczość, dokładność
  • Chęci do pracy

Oferujemy

  • Umowę zlecenie- po 6 miesiącach zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio pod firmą
  • Stawkę godzinową 28,10 zł brutto z możliwością podwyższenia (w zależności od posiadanego doświadczenia oraz umiejętności)
  • Pracę w systemie zmianowym
  • Możliwość nawiązania długookresowej współpracy
  • Bezpłatne ubezpieczenie grupowe

Prosimy o wyrażenie zgód