Zaakceptuj wszystko
Konfiguruj
Nieocenieni
header backgorund

company_seo_logo Specjalista, Subpartycypacja

Place of work:

Polska, Lodz, Lodz

Sektor:

Bankowość

Zawód/Specjalizacja:

Obsługa Klienta

Data ostatniej aktualizacji: 11/04/2024
działania

Opis oferty

Zweryfikuj czy Twój profil jest zgodny z tą ofertą prac

generic user img

Od Kandydata oczekujemy:

▪ wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: Ekonomia, , Finanse)

▪ bardzo dobrej znajomości środowiska MS Windows z pakietem Office (szczególnie MS Excel),

▪ samodzielności, dokładności oraz umiejętności analitycznego myślenia, ▪ umiejętności pracy zespołowej i pracy pod presją czasu,

▪ dobrej znajomości języka angielskiego ▪ Miłe widziane: Excel VBA

Obowiązki:

▪ przygotowywanie danych i dokumentacji wymaganej do decyzji kredytowych,

▪ przygotowywanie, monitoring i weryfikacja umów kredytowych i zabezpieczeń, w związku z realizowaną sprzedażą produktów finansowych

▪ rejestracja transakcji w bazach danych

▪ sporządzanie dokumentów związanych z obsługą klientów ▪ przygotowywanie raportów i analiz

▪ wsparcie zespołu w posprzedażowej obsłudze transakcji i pracach projektowych

▪ w zależności od preferencji i potencjału dalsze obowiązki będą z zakresu pracy operacyjnej (z klientem zewnętrznym) lub pracy rozliczeniowej

Oferujemy:

▪ umowę o pracę na pełen etat,

▪ atrakcyjne warunki zatrudnienia (np. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty sportowej Medicover Sport, karta Sodexo oraz dofinansowanie do posiłków),

▪ inspirującą pracę w międzynarodowej firmie w centrum Łodzi,

▪ pełne wsparcie ze strony członków zespołu oraz działu HR przez cały okres wdrożeniowy.

Więcej szczegółów

Zarządzaj innymi:Nie
Rodzaj zatrudnienia:Stała praca
Etap kariery zawodowej:Pracownik biurowy

Mapa

Lub
  Nie pokazuj więcej tej wiadomości
Nie możesz znaleźć odpowiedniej dla siebie pracy?
Zarejestruj swój profil! Będziesz brany/a pod uwagę w przyszłych procesach rekrutacyjnych.
Zarejestruj się