Koordynator projektu

Opis stanowiska

OPIS FIRMY: Firma Pajmon CPT świadczy usługi outsourcingu i leasingu pracowniczego dla największych zakładów przemysłowych na terenie całej Polski.

Jeżeli płynnie mówisz w języku polski i ukraińskim lub polskim i rosyjskim, łatwo nawiązujesz kontakty, jesteś osobą samodzielną i asertywną zapraszamy Cię do naszego zespołu.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Koordynowanie realizacji zadań pracowników firmy w ramach wyznaczonych projektów
  • Wspieranie pracowników w zakresie działań logistycznych w tym organizowanie noclegów, dojazdów do miejsca pracy i pracy pracowników delegowanych
  • Współpraca z działem rekrutacji
  • Nadzór nad utrzymaniem niskiej rotacji i absencji pracowników delegowanych
  • Pomaganie w adaptacji cudzoziemców w Polsce
  • Współpraca ze wszystkimi działami w firmie

Wymagania stanowiska

  • Prawo jazdy kategorii B
  • Komunikatywna znajomość języka: ukraińskiego i polskiego/ rosyjskiego i polskiego
  • Szybkie reagowanie na zmieniacie się warunki pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość programów z pakietu MS Office
  • Zdolność organizacyjne i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Mile widziane doświadczenie na tożsamym lub stanowisku produkcyjnym

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • System premiowy
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Laptop, telefon, auto służbowe na delegacje, wsparcie marketingowe

Adres zamieszkania

Prosimy o wyrażenie zgód