Kierowca CE współpracujący

2024-04-30 ID OFERTY: 951794

Dla naszego klienta z branży przeprowadzek przemysłowych w Beervelde (Flandria Wschodnia) poszukujemy (współpracującego) Kierowcy CE. Niezależnie od tego, czy chodzi o instalację nowej maszyny, demontaż, transport i ponowny montaż całej linii produkcyjnej, czy przeniesienie całej firmy, nasz klient zawsze znajdzie rozwiązanie.

Opis stanowiska pracy

  • Będziesz odpowiedzialny za transport maszyn i urządzeń.

  • Będziesz również wykonywać prace na miejscu, samodzielnie lub wspólnie z kolegami.

Kompetencje

  • Posiadasz prawo jazdy kategorii CE i kod karty kierowcy 95

  • Nie masz mentalności od 9 do 5

  • Masz elastyczne, praktyczne podejście i potrafisz pracować niezależnie i dokładnie.

  • Czerpiesz satysfakcję z urozmaiconej pracy i dostarczania doskonałych usług.

  • Jesteś prawdziwym graczem zespołowym

  • Posiadasz dobrą znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie z maszynami jest dodatkowym atutem

  • Posiadasz własny transport, aby dostać się do magazynu

Oferta

  • Wynagrodzenie 16-18 EUR brutto za godzinę (w zależności od doświadczenia)

  • Belgijski kontrakt z opcją stałego zatrudnienia po 6-miesięcznym okresie przejściowym

  • Minimum 38 godzin pracy tygodniowo

  • Nadgodziny są możliwe, jeśli jesteś na nie otwarty, płatne w wysokości 150% (oszczędzasz również pierwsze nadgodziny na dodatkowe wakacje)

  • Zapewnione zakwaterowanie: 85 € za pokój jednoosobowy, 55 € za pokój dwuosobowy (woda, gaz, prąd i nieograniczony internet wliczone w cenę)

  • Dodatek za przejechane kilometry, zwykle kilka euro dziennie.

  • Premia na koniec roku w wysokości 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto.

  • Premia wakacyjna w wysokości 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto

  • Pełne wsparcie koordynatora przez cały okres trwania umowy.

  • Zwrot kosztów początkowych związanych z przyjazdem do Belgii, maksymalnie 125 EUR, wypłacany po 4 tygodniach pracy.