Lakiernik samochodowy - praca w Niemczech

2024-05-10 ID OFERTY: 953607

Na zlecenie naszego klienta poszukujemy LAKIERNIKA SAMOCHODOWEGO do pracy w miejscowości Cochem - okolice Koblencji.

Pracodawca zapewnia DARMOWE zakwaterowanie - pokój jednosobowy

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie karoserii prze lakierowaniem ( kampery i tiry)

  • Lakierowanie

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym podstawowym A2

  • Prawo jazdy i samochód

  • Doświadczenie zawodowe

Nasz klient oferuje:

  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony

  • Pełen pakiet świadczeń socjalnych

  • Wynagrodzenie od 2200€ Netto miesięcznie przy 160h + Darmowa Kwatera

  • Możliwość wyrabiania nadgodzin płatnych 25% dodatkowo

  • Możliwość rezygnacji z ZEITKONTA

  • DARMOWE, w pełni wyposażone zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy

  • Stałe zatrudnienie,

  • Gwarantujemy rzetelną i profesjonalną opiekę w języku polskim,

PRACODAWCA ZAPEWNIA ZAKATEROWANIE - POKÓJ JEDNOOSOBOWY

CV prosimy przesłać na adres e-mail: cv@sternjob.com  w tytule napisać  "Lakiernik samochodowy " .