Monter do montażu przemysłowych stalowych hal, praca od zaraz !

2024-04-27 ID OFERTY: 951258

Gwarantujemy niemiecką umowę o pracy na pełny etat, bezpłatne zakwaterowanie, opiekę polskojęzycznego brygadzisty!

Monter do montażu przemysłowych stalowych hal,  praca od zaraz !

Lokalizacja: Hamburg
*  Zakres obowiązków:

- praca na 1 zmianę w średniej wielkości firmie budowlanej

- prace montażowe hal stalowych : montaż fasad, płyt ściennych i obróbka blacharska

- prace dekarskie: montaż dachowych płyt o rożnych profilach,  montaż drzwi, okien PCV,   oświetlenia ściennego i dachowego

* Wymagania:

- wykształcenie budowlane lub doświadczenie jako monter konstrukcji stalowych

- doświadczenie w pracach przy obróbkach blacharskich

- umiejętność czytania rysunków/schematów technicznych

- brak przeciwskazań do prac wysokościowych

- mile widziane prawo jazdy kat B lub C+E

- mile widziane dodatkowe umiejętności (typu doświadczenie na wózkach widłowych, uprawnienia na podnośniki itp.)

- mile widziana znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym/komunikatywnym

  *Oferujemy:

- Niemiecką umowę o prace, bezpośrednio z niemieckim pracodawca, na czas nieokreślony
- Stabilne zatrudnienie z system zjazdów do Polski: 3x1,   4x1,  2x2, 6x2 lub inne, w zależności  od tego  ile trwa budowa w określonej lokalizacji

- Bezpłatne zakwaterowanie z dostępem   do kuchni,  telewizji i  Internetu

- Wynagrodzenie 1800-2500 NETTO

- Zwrot kosztów  podróży do Niemiec

- Rekrutacje zdalną, umowę o pracę wysyłamy na email przed wyjazdem do Niemiec (wszystkie niejasności/formalności wyjaśniamy przed wyjazdem do Niemiec!)

Zainteresowanych pracą proszę przesłać AKTUALNE CV na ludmilakaczorowska@gmail.com

Jesteśmy niemiecką firmą budowlaną z siedzibą w Hamburgu, od 30 lat budujemy/montujemy przemysłowe hale stalowe na terenie całych Niemiec. Aktualnie poszukujemy pracowitych i uczciwych monterów do montażu hal przemysłowych (obróbek blacharskich, dachów, fasad itp) na terenie całych Niemiec. Zatrudnienie w naszej firmie tylko legalne, na niemieckich warunkach-niemiecka umowa o prace. Proces rekrutacji odbywa się zdalnie, wszystkie niezbędne dokumenty wysyłamy na email, przez cały czas trwania umowy zapewniamy opiekę polskojęzycznego koordynatora budowy oraz pomagamy w załatwieniu formalności w Niemczech (np. założenie konta bankowego, ewentualnie Kindergeld i inne).