Operator wózka widłowego przedniego w Galvano Groothandel

2024-04-30 ID OFERTY: 951777

Wynagrodzenie
€14,38 za godzinę

Akceptowane języki
niderlandzki, angielski

Branża
Logistyka

Miejsce pracy
Eindhoven, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Galvano Groothandel BV jest wiodącym na rynku dostawcą najlepszych marek dla branży produktów do wyposażenia łazienek, działającym na terenie całej Holandii. Ich asortyment obejmuje produkty z branży łazienkowej, płytki, ogrzewanie, materiały instalacyjne, a także lekkie materiały budowlane i narzędzia. Galvano zapewnia odpowiednią jakość, niezawodność dostaw i krótkie kanały komunikacji.

Jako operator wózka widłowego będziesz odpowiedzialny za przygotowywanie i zbieranie zamówień przy użyciu wózka widłowego dla większych i indywidualnych klientów.

Praca będzie odbywać się w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku, zmiana poranna od 6:00 do 14:00, zmiana popołudniowa od 14:00 do 22:00. W sumie będziesz pracować około 32-40 godzin tygodniowo, z możliwością nadgodzin, za które dodatkowo otrzymasz dodatki.
Pierwszego dnia zostaniesz powitany przez team leadera, który po krótkim zapoznaniu Cię z zespołem, przekaże Ci instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i przedstawi zadania, nad którymi będziesz pracować. Ze względów bezpieczeństwa bardzo ważna jest znajomość języka angielskiego i podstaw języka niderlandzkiego. Dołącz do zespołu i rozpocznij nową karierę jako operator wózka widłowego!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Zbieranie zamówień
Przygotowywanie zamówień
Przewożenie paczek
Sprawdzanie jakości
Składanie zamówień na ciężarówkach/paletach
Podnoszenie paczek za pomocą wózka wysokiego składowania

Wymagania
Doświadczenie w logistyce na podobnym stanowisku
Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Posiadanie holenderskiego certyfikatu RT
Znajomość języka niderlandzkiego i angielskiego