Operator wózka widłowego w Palletcentrale

2024-04-30 ID OFERTY: 951768

Wynagrodzenie
€13,87 za godzinę

Akceptowane języki
Holenderski, angielski

Branża
Techniczna

Miejsce pracy
Sas van Gent, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Palletcentrale to nowoczesna fabryka palet o zdolności produkcyjnej ponad 2,5 miliona palet rocznie. Produkowane są wszystkie możliwe rodzaje palet, zarówno w wersji standardowej, jak i dostosowanej do potrzeb klienta. Dzięki kompleksowemu asortymentowi, wielu oddziałom i dodatkowym świadczonym usługom, firma oferuje kompletne rozwiązania w zakresie palet.

Jako operator wózka widłowego Twoim głównym obowiązkiem jest obsługa wózka widłowego, ale możesz być również poproszony o wykonywanie innych zadań w magazynie. Jako operator wózka widłowego będziesz odpowiedzialny za dostarczanie paczek i palet z drewnem, usuwanie nowych palet oraz załadunek i rozładunek ciężarówek.

Praca od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym od 06:00 do 14:30 i od 14:30 do 23:00. W jednym tygodniu pracujesz na zmianę poranną, a w drugim na popołudniową. Istnieje możliwość pracy na nadgodziny i w weekendy, za co otrzymasz dodatek.
W pierwszych dniach otrzymasz odzież firmową, wprowadzenie i szkolenia, aby poznać firmę i czynności związane z pracą. Dołącz do tego zmotywowanego zespołu jako operator wózka widłowego!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Podnoszenie paczek wózkiem widłowym
Transportowanie paczek
Zgłaszanie niedoborów
Sprawdzanie paczek pod kątem uszkodzeń
Zarządzanie stanami magazynowymi
Załadunek/rozładunek paczek

Wymagania
Dysponowanie ważnym certyfikatem wózka widłowego
Minimum 6 miesięcy doświadczenia w obsłudze wózka widłowego
Posiadanie prawa jazdy kategorii B
Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Dostępność przez dłuższy okres
Znajomość języka niderlandzkiego i/lub angielskiego