Pakowanie ciasteczek- dla pań- Niemcy- Meppen - od zaraz

2024-05-09 ID OFERTY: 953374

Poszukujemy Pań chętnych do pracy przy pakowaniu ciasteczek.

Praca w Niemczech od zaraz!!

Mile widziane prawo jazdy praz własny samochód na wyjazd.

Zakres obowiązków:

- Pakowanie ciastek i innych wyrobów cukierniczych do opakowań.

- Wkładanie zapakowanych ciastek do opakowań zbiorczych.

- Wykonywanie innych prac przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych.

Wymagania:

- Mile widziany własny samochód lub prawo jazdy.

- Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

- Terminowo wypłacane wynagrodzenie.

- Zatrudnienie na warunkach niemieckich.

- Bezpłatną odzież roboczą oraz obuwie.

- Wsparcie polskiego koordynatora.

Zainteresowała Cię ta oferta?

Zapraszam do kontakt telefonicznego :)

+48 570 901 414 Kamila

Klaver Sp. z o. o KRAZ 18450 - Częstochowa
Pracujemy w godzinach 8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku!