Pracownik restauracji - własne zakwaterowanie wymagane

2024-04-30 ID OFERTY: 951832

Ewl International dla swojego Klienta, restauracji specjalizującej się w serwowaniu dań z ryb i owoców morza, poszukuje Kandydatów na stanowiska – pracownik restauracji

Oferta dla osób lokalnych, posiadających własne zakwaterowanie

Lokalizacja: Monachium, Berlin

Oferta:

  • Niemiecka umowa o pracę

  • 13,50 euro brutto za godzinę

  • Zniżka 60% na jedzenie w restauracji, 25% zniżka na jedzenie na wynos

  • Godziny pracy: 35h/tydzień (Monachium), 30h/tydzień (Berlin)

  • Praca poniedziałek - sobota, od 08:00 do 20:30 (podzielone na dwie zmiany)

  • Nadgodziny dostępne w soboty

Wymagania:

  • Wymagany komunikatywny niemiecki

  • Komunikatywność

  • Mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu posiłków / pracy w gastronomii

Zadania:

  • Przygotowywanie różnorodnych potrawy z ryb i owoców morza

  • Utrzymywanie czystości, przygotowywanie i organizowanie przestrzeni roboczej zgodnie z normami higieny

  • Obsługa klientów

  • Obsługa kasy fiskalnej

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na Messenger lub przesłanie cv z dopiskiem – restauracja DE na adres rekrutacje.zagraniczne@ewl.com.pl