Spawacz Mig- bez języka - od zaraz

2024-05-09 ID OFERTY: 953337

Firma specjalizująca się w pośrednictwie pracy personelu przemysłowego i technicznego zatrudni pracownika na stanowisko:

Spawacz MIG

Wynagrodzenie : 2650 euro netto/miesiąc

Miejsce pracy: 06882 Coswig – Saksonia Anhalt

Zadania:

  • Spawanie MIG zbiorników paliwowych aluminiowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub odpowiednie kwalifikacje,

  • Ważne lub nieaktualne świadectwo potwierdzające kwalifikacje,

  • Doświadczenie w obróbce metali, spawaniu aluminium.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę,

  • Bezpłatne zakwaterowanie,

  • Pracę od poniedziałku do piątku,

  • Dodatek urlopowy i świąteczny,

  • Dodatek za pracę nocną,

  • Możliwość wyrabiania nadgodzin.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „MIG” – oddzwonię!