Spawacz TIG/ spawacz maszyn- Belgia

2024-05-09 ID OFERTY: 953234

Dla naszego klienta mieszczącego się w IEPRZE poszukujemy spawacza TIG/ spawacza maszyn

Zakres obowiązków:

  • sprawdzenie sprzętu oraz kontrola parametrów zgrzewania

  • zapoznanie się z elementami konstrukcji i materiałem

  • umiejętność czytania planów

  • przygotowanie powierzchni do spawania

  • sprawdzenie jakości wykonanego spawu

  • ocena błędów oraz wprowadzanie niezbędnych poprawek

Wymagania:

  • znajomość języków: holenderski lub angielski na poziomie komunikatywnym

  • mile widziane prawo jazdy kat. B

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • dobra kondycja fizyczna

Oferujemy:

  • możliwość wypożyczenia auta firmowego (Koszt: 7,50 euro dziennie, kaucja zwrotna 150 euro

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • wypłaty w systemie tygodniowym;

  • w zależności od zapotrzebowania istnieje możliwość pracy w nadgodzinach

Zainteresowany? Zadzwoń!!

  • Dominika +48 570 901 033

  • Kamila: +48 570 901 414

  • Klaver Sp. z o.o KRAZ 18450 – Częstochowa

  • Pracujemy w godzinach 8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku