elektryk mieszkaniowy | Warszawa | z zakwaterowaniem

2024-05-06 ID OFERTY: 952285

Obowiązki:
Przeciąganie kabli, montaż opraw, gniazd, kontaktów, puszek, oświetlenie, systemy przeciwpożarowe, monitoring, podłączanie rozdzielnic i inne prace związane z elektryką mieszkaniową.

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
- Umiejętność samodzielnego wykonywania powierzonych zadań.
- Znajomość przepisów i norm dotyczących elektryki mieszkaniowej.
- Mile widziane uprawnienia SEP do 1kV.

Oferujemy:
- Zakwaterowanie w nowym budownictwie o wysokim standardzie, znajdujące się 10 minut autem od miejsca pracy.
- Transport na miejsce pracy z kwatery oraz z powrotem.
- Możliwość rozwoju zawodowego oraz objęcie stanowisk kierowniczych.
- Stałą pracę w oparciu o umowę zlecenie, a po okresie próbnym umowę o pracę.
- Stawki od 28zł netto/h w zależności od doświadczenia i zaangażowania.
- Pracę po 10h dziennie - nasi pracownicy średnio wyrabiają 180h w miesiącu.
- Możliwość uzyskania odzieży roboczej - po miesiącu pracy pracownik otrzymuje zwrot kosztów zakupu lub firma zakupi nową odzież w razie zużycia.

Jeśli jesteś gotowy do podjęcia wyzwań i rozwijania się w dynamicznym środowisku pracy, dołącz do naszego zespołu! Prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@owi-tech.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem +48 786943703.