Operator Palownicy / Kafara | Farmy PV | Kraje UE

2024-05-09 ID OFERTY: 953166

Opis stanowiska

Jesteśmy firmą z branży fotowoltaicznej z ponad 10 letnim doświadczeniem i zatrudniającą ponad 120 pracowników. Łączna moc produkcyjna wszystkich naszych instalacji zrealizowanych w Polsce i krajach UE to ponad 1 GW! W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy obecnie Operatorów Kafara/Palownicy. Dołącz do Nas i buduj z nami przyszłość.

Zadania należące i wchodzące w zakres obowiązków operatora to:

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • wbijanie filarów-słupów-stóp maszyną typu palownica/kafar

  • sprawne przeprowadzanie prac podczas obsługi maszyny

  • utrzymanie maszyny oraz narzędzi w należytym stanie na terenie budowy

  • umiejętność usuwania prostych usterek technicznych napotkanych w trakcie pracy

  • wykonywanie innych poleceń zleconych przez kierownika budowy

Wymagania stanowiska

  • gotowość do wyjazdu poza granice kraju,

  • praktyczne doświadczenie przy obsłudze palownicy/kafara

  • sprawność w działaniu,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność radzenia i działania pod presją czasu.

Oferujemy

  • możliwość długofalowej współpracy,

  • odzież i obuwie ochronne do pracy,

  • darmowe zakwaterowanie oraz przejazd na miejsce pracy,

  • możliwość rozwoju oraz zdobycia sporego doświadczenia w branży OZE

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności