Operator robota spawalniczego - Szwecja

2024-05-14 ID OFERTY: 954309

Poszukujemy pracowników zainteresowanych wyjazdem do Szwecji na stanowisko: Operator robota spawalniczego.
Miejsce pracy: Lonnenberga, Szwecja

Zakres obowiązków
 • Programowanie i obsługa robota spawalniczego IGM
 • Budowa produktu gotowego do spawania przez roboty.
 • Weryfikacja jakości produktów po spawaniu

Poszukiwane kompetencje
 • Doświadczenie w programowaniu i obsłudze robota spawalniczego IGM
 • Dbałość o detale
 • Innowacyjność oraz chęć wprowadzania zmian w procesie produkcyjnym
 • Znajomość języka angielskiego na poziomie min B1, w tym branżowy
 • Otwartość na poszerzanie wiedzy

Oferujemy
 • Atrakcyjne wynagrodzenie
 • Polską umowę zlecenia
 • Darmowe zakwaterowanie w pokoju 1 osobowym w 2 osobowych mieszkaniach
 • Wsparcie w organizacji przejazdu z PL do SZ, zwrot kosztów za przejazd po miesiącu pracy
 • Wsparcie polskich koordynatorów