POMOCNICZY ROBOTNIK W PRZEMYŚLE PRZETWÓRCZYM

Opis stanowiska

Praca w fabryce dystrybującej orzechy oraz owoce suszone.
Potrzebni są pracownicy do hali przy przetwórstwie suszonych owoców i orzechów.
Оbowiązki kobiet: pakowanie orzechów, suszenie, smażenie orzechów, bakalii. Jest też praca fizyczna, za którą odpowiedzialne są kobiety: podawanie 15-kilogramowych paczek na taśmę (nie przez cały dzień! pracownicy zmieniają się zgodnie z procedurami obowiązującymi w zakładzie).
Do obowiązków mężczyzn należy: dostarczanie opakowań orzechów na taśmę produkcyjną (trzeba wysypywać orzechy z worków 30 kg do maszyny, nie trzeba nosić worków, są one dowożone do punktu rozładunku), dostarczanie 15-kilogramowych paczek do pakowania oraz układanie ich na paletach, czyszczenie taśmy w trakcie pracy.

Praca na hali produkcyjnej przy temperaturze, 2 hale: pierwsza +10 stopni, druga hala +25..+26 stopni

Praca od poniedziałku do piątku po 12 godzin, praca w trzy zmiany (6.00-18.00, 10.00-22.00, 18.00-6.00). Możliwość pracy w soboty. Niedziela - dzień wolny. Miesięcznie 200-230 godzin.

Miejsce wykonywania pracy: Gdańsk.

Wymagania stanowiska

Chęć i motywacja do pracy.

Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

Stawkę godzinową: 23 zł netto
25,25 netto z własnym mieszkaniem.

Odzież roboczą zapewniona.

Zapewnienie zakwaterowania bezpłatnie, 13 zł/doba za media.

Ubezpieczenie zdrowotne.

Wsparcie dwujęzycznego koordynatora.

Pracę długoterminową w pełnym wymiarze godzin.

INFORMACJA DODATKOWA

Podczas 12-godzinnej zmiany przewidziane są 2 przerwy 30 minutowe + możliwe przerwy na papierosa. Zakład posiada stołówkę, szatnię z szafkami i prysznicem. Zaliczka jest możliwa po 2 tygodniach pracy (300 zł).
Oferta pracy tymczasowej agencji Altego sp. z o.o. nr KRAZ 18487

Adres zamieszkania

Prosimy o wyrażenie zgód